Skip links

Abielusõrmused, mudel OP-5

2.099,00

Näidishind on kujundatud järgmiste parameetritega:
Abielusõrmused. Paar. Valge, kollane või punane kuld või nende kombinatsioonid.
Kullaproov: 585
Sõrmuste suurused: 17 ja 20
Laiused: 5mm
Paksused: 1.3 mm
Kaal: 4,40g ja 5,12g
Kivi: looduslik teemantkivi (6×1,5mm).
Soovi korral saab abielusõrmuseid tellida ka sünteetilise (laboris kasvatatud) teemantkiviga ja/või kollasest kullast madalama kullaprooviga (375), mis teeb hinna kordades soodsamaks.

Mõlemaid sõrmuseid on võimalik tellida kõikides suurustes. Meilt sõrmuseid tellides ei pea piirduma standardsete mõõtudega. Näiteks kui poes saate valida suuruste 17 või 17.5 vahel, aga teile oleks sobilikum hoopis 17,3 suurus, siis saame teile valmistada just sellises mõõdus sõrmuse. Teile sobivad suurused saame mõõta kohapeal.

Suuruste ja teiste parameetrite muutudes muutub ka hind. Parima hinna saame kujundada teile abielusõrmuste konsultatsioonil.

Mudelite juures on näidishinnad. Lõplik hind sõltub kliendi soovidest ja valikutest.
Broneeri TASUTA konsultatsiooni aeg juba täna.

Kirjeldus

Kõikide kullatoonidega võimalik tellida sõrmustepaar ka kõrgema kullaprooviga (750).

Kuna abielusõrmuseid kantakse igapäevaselt, on oluline ka vastupidavus. Meie sõrmused on pisut paksemad kui poelettidel olevad traditsioonilised sõrmused ning seega ka vastupidavamad.

Abielusõrmuseid saab tellida nii läikiva kui mati või osaliselt mati viimistlusega.

Erinevatest mudelitest on võimalik disainida veel omakorda erinevaid versioone ning mudeleid saab ka omavahel kombineerida.
Kõikidel meie abielusõrmustel on comfort fit – siseviimistlus ehk kumerdatud sisepind, mis teeb sõrmuste kandmise eriti mugavaks. Sõrmused peavad lisaks ilule olema ka mugavad!
Nime ja kuupäevagraveering TASUTA. Soovi korral lisatasu eest ka erilisemad graveeringud.