Search
Close this search box.

Kihlasõrmused – kuidas valida?

Kihlasõrmused on saadaval väga erinevates disainides ja hinnaklassides. Tasub kulutada aega ja vaeva, et leida kallimale just selline sõrmus, mis talle tõeliselt meeldib.

Üks kuulsaimaid kihlasõrmuseid on printsess Diana kihlasõrmus. Valge kullaga sõrmus, mida kaunistas suur safiir ja 14 teemantit. Tänapäeval nimetatakse kõiki sarnase stiiliga sõrmuseid printsess Diana stiilis sõrmusteks (vt kõrvalolev foto, kus meie poolt valmistatud samas stiilis sõrmus). Muide safiir on üldse üks populaarsiemaid kalliskive kuninglike pruutide käes.

Ent safiir pole loomulikult ainus kalliskivi kihlasõrmuse jaoks, on ka teemantid ja palju muid võimalusi.

Järgnevalt toome välja neli olulist soovitust, mille abil oma tulevasele kaasale seda õiget kihlasõrmust valida.

Suuruse määramine

Algatuseks oleks vaja teada saada kallima sõrmuse suurus. Suuruse määramisel saame kasutada näiteks tema teist sõrmust.

Kui sõrmust ei ole võimalik ilma märkamata kasutada, siis võib proovida seda endale sõrme. Näiteks märgistate kui kaugele see teile mõnda sõrme läheb. Loomulikult kaval oleks ka sõbrannade abi paluda, kui see tundub variant.

Juhul kui sõrmuse suurust ei õnnestu nii- ega naapidi teada saada, jääb alati ka variant see hiljem, peale üleandmist, meie juures väiksemaks või suuremaks teha. Kõikidele meilt tellitud sõrmustele on 60 p jooksul suuruse muutmine tasuta.

Kihlasõrmus

Stiiliga arvestamine

Nüüd, mil sa temakese sõrmuse mõõtu salaja piilud, viska pilk ka tema teistele ehetele. Võid mõned pildid teha. Siis saame arvestada stiili ja maitsega, et kõik kenasti harmoonias oleks.

Eelarve

Kihlasõrmuseid on väga erinevas hinnaklassis. Meie poolt pakutavad sõrmused on kõik kõrge kvaliteediga olenemata hinnast.

Kingituse puhul ei ole muidugi esmatähtis hinnasildil olev number, vaid tegu ja mõte selle juures. Kui soovite jääda teatud summa juurde, siis nii võitegi meie poole pöörduda. Arvestame sellega ja teeme endast olenevalt kõik, et saaksite sõrmuse, mis paneb teie kallima silmad särama.

Meie esinduse külastamine

Ja viimaseks, ega nüüd ei olegi muud, kui külastada meie esindusi. Esindustes on kohapeal meeldiv teenindaja, kes aitab teil just selle õige sõrmuse välja valida. Te ei pruugi asjast üldse midagi teada, et kust alustada jne, see on täiesti normaalne. Teil on mõte, meie aitame teostada. Vajadusel saame asjad aetud ka kirja või telefoni teel. Samuti Facebook messengeris.

Väike valik kindlas suuruses kihlasõrmuseid on meil saadaval ka koheselt, ent üldjuhul valmistame kihlasõrmuseid nö tellimistööna, mistõttu palume oma plaanist meile teada anda vähemalt kuu enne sõrmuse üleandmise tähtaega.

Kui küsimus on sõrmuse ilus, siis jah sõna on meie abiga üsna kindel!