Skip links

Teie unistuste abielusõrmused ootavad

Meie professionaalsed teenindajad aitavad teie soovidest lähtudes leida just sellised abielusõrmused nagu olete unistanud! Oleme abiks ka siis, kui te veel täpselt ei tea milliseid sõrmuseid soovite!

Tulge meie Tallinna, Tartu või Pärnu esindusse TASUTA konsultatsioonile, kus saate:

proovida näidismudeleid

näha oma silmaga erinevaid hinna- ja disaini võimalusi (kumerused, paksused, laiused, kulla toonid, kivid)

täpse hinnapakkumise huvipakkuvatele mudelitele
Valmistame teile sõrmused ka teie enda kullast. Soovi korral võtke see julgelt konsultatsioonile kaasa!

Saate lühikese ajaga hea ülevaate erinevatest disaini- ja hinna võimalustest

Hoiate kokku aega poodides jooksmise ja internetis surfamise arvelt! Saate väga hea info spetsialisti abiga kiirelt ühest kohast!

Ostes midagi kogu ülejäänud eluks, tasub olla hoolikas ja saada head nõu.

Abielusõrmuste konsultatsioonile tulles saate lühikese ajaga hea ülevaate erinevatest võimalustest, et leida endale kõige mugavamad, ilusamad, sobivamad ja parimad sõrmused! Meie mudelite valik on sisuliselt lõpmatu!

Konsultatsiooni viib läbi kogenud spetsialist ja see on teile tasuta. Soovitame varuda selleks umbes 1 tund, et saaksime rahulikult vestelda ja erinevaid võimalusi teile tutvustada. Konsultatsiooni aja saate registreerida meie Tallinna, Tartu või Pärnu esindusse.

Sõrmuste valmimise tähtaeg alates tellimuse esitamisest on 3-5 nädalat. Seega palume broneerida konsultatsiooni aja võimalikult varakult (hiljemalt kuu aega enne soovitud kättesaamise tähtaega!). Kiirtellimused on lisatasu eest.

Miks eelistada abielusõrmuste konsultatsiooni?

Personaalne

Me ei müü abielusõrmuseid letist, vaid soovime teile kujundada täpselt teie soovide ja suuruste järgi parima võimaliku variandi. Arvame, et ka sõrmuste valimine võib olla tore ja meeldejääv sündmus. Pakume teile sõbralikku teenindust ja ainult teile kahele keskendunud vestlust, kus saate meie spetsialistiga arutada läbi erinevad materjalide- ja kivide ning hinna kujundamise nüansid. Hea nõuanne võib vahel aidata ka kokku hoida arvestatava summa.

Anname teile põhjaliku info ning saame sõrmused kujundada täpselt teie disaini- ja hinna soovide järgi.

Teid teenindab kogenud spetsialist

Meie spetsialistidel on väga hea ülevaade erinevate materjalide ja kivide kasutamise võimalustest, samuti ka tootmisprotsessist. Nad teavad kõiki nüansse ja saavad kaasa mõelda nii disaineri kui tootja vaatenurgast. Teie jaoks tähendab see paindlikke lahendusi.

Kohapeal suur näidiste valik

Kohapeal olemas suur näidiste valik. Saate erinevaid näidiseid oma silmaga näha, käes hoida ja proovida. Meie valikuvõimaluste kohta on kliendid palju häid sõnu öelnud.

Kujundame teile sobivas suuruses sõrmused

Sõrmuste igapäevasel kandmisel on oluline, et sõrmused oleksid õiges mõõdus ja mugavad. Konsultatsiooni käigus võetakse teilt täpsed mõõdud ning sõrmused valmivad just teie mõõtudele sobivad. Suuruste spekter on meil lai, seega ei pea piirduma standardsete mõõtudega. Näiteks kui poes saate valida suuruste 17 või 17.5 vahel, aga teile oleks sobilikum hoopis 17,3 suurus, siis saame teile valmistada just sellise mõõduga. Suuruste valimisel on hea teada veel mitmeid nüansse, mille peale ise ei pruugi tullagi.

Hoiate kokku aega

Mööda poode jooksmiste, kataloogide ja e-poodide lappamise asemel saate väga hea info spetsialisti abiga kiirelt ühest kohast.

Paindlik hinnakujundus

Kujundame sõrmuste hinna vastavalt teie soovidele ja võimalustele. Sõrmuste hind sõltub väga paljudest detailidest ja nüanssidest (kivide valik, materjali kogus, laius, paksus jne).

Kui poelettidelt sobivat toodet sobiva hinnaga ei leia, on konsultatsioonile tulek parim valik.

Kui kaua läheb abieusõrmuste valmistamisega?

Orienteeruv sõrmuste valmistamise aeg on 1/1,5 kuud. Erilahenduste puhul tuleks kindlasti ajakulu läbi arutada. Vajadusel saame sõrmused valmistada ka kiirtellimus, sel puhul tasub arvestada lisatasuga.

Kas graveeringud on sõrmuste sees?

Graveeringud sõrmustesse on teile meie poolseks kingituseks!

Kas kallimaid sõrmuseid saab odavamalt?

Soovi korral saame teile sõrmused valmistada ka kasutades 333 proovis kulda. See teeb teile abielusõrmuste soetamise soodsamaks ja te ei pea eelarves püsimiseks tegema järeleandmise sõrmuste laiuste või paksuste osas.

Mis vahe on valgel, kollasel ja punasel kullal?

Valge kuld – saab oma tooni kollase kulla ja valgete metallide (hõbe, pallaadium, nikkel) segamisest. Valge kuld on kaetud roodiumiga, mis annab talle kauni hõbe-valkja tooni. Roodiumit tasub paari aasta tagant uuendada, kuna igapäevaselt kandes muutub kollakaks. (Meie juures võimalik seda teha)

Kollane kuld– Kulla kollane toon näitab, et kulla kõrval olev sulam on hõbe. Allergikutele kõige sobivam kuld.

Punane kuld– Punase kulla puhul on kõrval oleva sulamina kasutatud vaske. Nimetatakse ka roosaks kullaks. Kullale annab tema tugevuse just see lisasulam.

Mida kujutavad endast 333 proovis sõrmused?

Tähendab, et kulla sisaldus sõrmuses on 33,3% ja sõrmuste kulla toon on kollane kuld.

Mida tähendab 585?

Ehtel olev proovimärgis 585 näitab ehtes olevat kulla sisaldust. Antud märgise puhul on see siis 58,5%, mis on ideaalne ehete valmistamiseks.

 Tallinn

ISKU / SKY ärimaja
Pärnu mnt 139F 5. korrus
Parkimine 2h tasuta

Vaata asukohta Google Maps’ist

+372 5887 4778

Avatud
E-R 10-18

Palume visiidiaja eelnevalt kokku leppida e-posti kaudu või telefoni teel!

*Eelneval kokkuleppel saab meid nädala sees külastada ka pärast 18:00.

Tartu

Tartu esindus
“Tigutornis”
Väike-Turu 5

Vaata asukohta Google Maps’ist

+372 5663 0023

Avatud
E-R 11-18
L 11-15

*Eelneval kokkuleppel saab meid nädala sees külastada ka pärast 18:00.

Pärnu

De Lange ärimaja
(bussijaama kõrval)
Pikk tn 11, 2. korrus

Vaata asukohta Google Maps’ist

+372 5362 9210

Avatud
E-R 10.30-18.30

*Eelneval kokkuleppel saab meid nädala sees külastada ka pärast 18:00.

Anname alati hea meelega väärt nõu, nii abielusõrmuste kui ka kihlasõrmuste ja eritööde puhul.

Küsi lisa meie esindustest!

Alusta vestlust

Broneeri konsultatsioon

Võtame sinuga ühendust esimesel võimalusel.