Skip links

Abielusõrmuste hinnad

Täpne hind abielusõrmustele selgub abielusõrmuste konsultatsioonil.

Pealtnäha ühe ja sama disainiga abielusõrmuste hinna vahe võib teinekord olla lausa mitusada EURi.

Abielusõrmuste galeriis on iga abielusõrmustepaari juures välja toodud sõrmustepaari näidishind kindlate parameetritega. Ent hinda mõjutavad mitmed tegurid, nagu näiteks kullaproov, sõrmuste suurused ja -laiused, kivide arv ja -materjal, kaal jne. Kui leiame teile meeldiva disainiga mudeli, siis täpse sõrmuste hinna saamegi kujundada kohapeal, koos teiega. Vajadusel saame olla üsna hinnapaindlikud.

Kui meie mudelivalikust sobilikku ei leia, siis meie juurde võib tulla ka täiesti oma idee või pildiga. Saame kujundada teile täpselt sellised sõrmused nagu soovite.

Klassikalised graveeringud (tekst+kuupäev) on meilt tellitud sõrmustele TASUTA. Soovi korral saab lisatasu eest tellida ka erilisemaid graveeringuid. Näiteks on tellitud sõrmuste sisse sellised puu graveeringud nagu juuresoleval fotol näha. Saame lähtuda teie soovidest.

Tegurid, mis mõjutavad sõrmustepaari hinda

 • Kulla kogus (sõrmuste suurused, laiused ja paksused)
 • Valmistamine kliendi kullast (võib ka osaliselt) või meie kullast
 • Kullaproov (näiteks 375 proovis kuld on soodsam kui 585 proovis kuld). Kõiki meie sõrmuste disaine ja mudeleid on võimalik tellida mõlemas kullaproovis! Soovi korral ka 750 proovis.
 • Kivide valik (erinevad kivid on erineva hinnaga). Näiteks sünteetiline teemant on soodsam kui naturaalne teemant jne.
 • Disaini keerukus ja erinevad töötlused

Lisavõimalused

 • Kõikidel sõrmuste mudelitel Comfort Fit ehk kumerdatud sisepind hinna sees.
 • Kui soovite viimistluses kasutada matistatud pinda, siis enamasti see hinda ei muuda. Oleneb mudelist.
 • Kõigile sõrmustele saab lisada soovitud kive soovitud arvul, kuni see ei lähe vastuollu füüsikaseadustega. Küsige!
 • Tsirkoonid jäävad enamasti sõrmuste valmistamise hinna sisse.
 • Briljantidel on hind vastavalt suurusele ja puhtusastmele.
 • Klassikalised graveeringud on sõrmustesse meie poolseks kingituseks!

Hind kujuneb vastavalt teie soovidele.

Kuna valmistame sõrmuseid nö rätseptööna, siis valmib hinnapakkumine vastavalt teie soovidele. Erinevaid hindu saate kohapeal mängida läbi koos meie abielusõrmuste spetsialistiga, kes on igati valmis teile andma asjakohast infot ning häid soovitusi nii laiuse/paksuse, kullaproovi kui ka kivide valikul.

Kõige lihtsamate klassikaliste abielusõrmuste paari hinnad algavad 600 EURist. Ent soovi korral võime sõrmuste laiuse ja paksuse arvelt hinna veelgi soodsamaks saada. Kõik sõltub teie enda soovidest ja eelistustest.

Meie juurde võib tulla konsultatsioonile teadmata täiesti mida soovitakse aga ka väga spetsiifiliste ja eriliste soovidega. Võib tulla täpselt paika pandud eelarvega aga jätta ka hinnastamise esialgu enda jaoks lahtiseks.

Kas sõrmuste eest saab ka tasuda järelmaksuga või oma kullas?

Sõrmuste eest saab tasuda ka oma kullas, kas täielikult või osaliselt. Kui selline soov, siis võtke oma kuld juba konsultatsioonile kaasa.

Võimalus tasuda sõrmuste eest Liisi järelmaksuga. Küsige kohapeal.

Pakume tasumist 3 võrdses osas ESTO järelmaksuga. Ühtegi lisatasu ei lisandu. Esimene makse alles järgmise kuu 15. kuupäeval. Küsige kohapeal.

Kui soovite kombineeritud sõrmuseid kuldsest ja hõbedasest materjalist, siis saab kasutada nii kollast, punast, kombineerides seda valge kullaga, kuid valge kulla asemel võib kasutada ka hõbedat, mis on materjalina oluliselt odavam kui valge kuld.

Konsultatsioon on TASUTA ning selle eesmärk on anda teile lühikese ajaga võimalikult hea info, et abielusõrmuste valik osutuks teie jaoks lihtsaks ja meeldivaks. Oleme igale kliendile leidnud sobiliku lahenduse!