Search
Close this search box.

<< Kasulikku artiklid

Teie imelised abielusõrmused on telefonikõne kaugusel

Abielusõrmused ajakirjas Unistuste pulm
Ära lepi keskpärasega

Võib tunduda, et mis see siis ära ei ole, ühe paari abielusõrmuste valimine juba saadaval olevate valmis sõrmuste hulgast. Midagi ju ikka leiab. Kuid meie kogemus näitab. et inimesed tegelikult ei teagi, millele tähelepanu pöörata. Paljud toredad paarid lepivad seetõttu enese teadmata keskpärase tulemusega. Kuigi pea sama raha eest võiks saada midagi tõesti imetlusväärset, mugavat ja tugevat kogu eluks. Midagi, mis paneb silma särama ka paljude aastate pärast.

Ise abielusõrmuseid valides peaks oskama esitada õigeid küsimusi ja samas me teame ka, et neid küsimusi esitades jääb tegelikult valik väga väikeseks.

Abielusõrmused briljantidega

Kas oskad esitada õigeid küsimusi?

Soovitame endale võtta vähemalt kaks kuud kõigi oluliste punktide kaalumiseks.

Meie juures, ei pea te neid õigeid küsimusi teadma. Selleks me olemegi, et teada neid küsimusi ise, koos vastustega. Profesionaalidena oskame nõu anda ka siis, kui te isegi ei tea, mida te tahate. Alati on midagi, mis teeb abielusõrmuste paari just teie omaks. Alati on meie valikus ja võimalustes midagi, mis vastab teie ootustele.

Ka hindade osas. Sest võimalused disainida abielusõrmuseid paindlikult teie ootustele vastavateks, annavad ka sama paindlikkuse kujundada hinda. Nii et te olete saadava tulemuse ja hinna suhtega rahul. Ja konsultatsioon on teile tasuta.

Ühendage valiku tegemine näiteks kohtingu või õhtusöögiga, nii loote endale ilusa mälestuse. Olge avatud teineteise ideedele ja soovidele, et saavutada Teid mõlemat rõõmustav tulemus.

Abielusõrmused teemantidegaSaate targemaks ja hoiate kokku

Ja muuseas, hoiate ühe konsultatsiooniga enamasti ka hulga aega ja ressursse kokku. Vähem otsimist. Valdavalt kestab üks konsultatsioon ühe tunni, mille jooksul saate hulga tarkust ja sobivusel ka sõrmused, mille üle võite olla uhked juba seetõttu, et olete saanud kaasa rääkida oma enda abielusõrmuste kujundamisel, võiks ju isegi öelda, et seeläbi olete need osaliselt ise teinud. Iga meie juurest tulnud sõrmus on veidi nende omanike nägu, alati on midagi teisiti, kui kellelgi teisel, kulla värv, mõni triip, erinevad kivide suurused ja arvud, mustrid, graveeringud, erinevad laiused. Igal abielusõrmuste paaril on oma iseloom.

Romantika

Abielusõrmuste saamislugu võib olla palju romantilisem kui tavapärane poeskäik. See võib olla üks põnev sündmus, millest võime teile kohapeal teha ka mõne toreda pildi pulmaalbumisse. Telefonikaamerad on meil ju tänapäeval kõigil kaasas.

Konsultatsioonid toimuvad hubases ja sõbralikus õhkkonnas, keegi midagi peale ei sunni, see on teile tasuta ja meenutab pigem mõnusat lõuna või õhtusööki heas seltskonnas. Ja kuna meie kontorid asuvad päris kõrgetel korrustel, siis on ka tore lasta silmal puhata ilusatel vaadetel, mis meie akendest paistavad.

Kõik on võimalik

Valmistame sõrmuseid nii klassikalisest 585 proovis kullast kui ka 375 ja 750 proovis kuldadest ja hõbedast. Nii roosast, kollasest kui ka valgest kullast või nende kombinatsioonides. Võib öelda, et sisuliselt on kõik võimalik. Rääkimata kõikvõimalikest kividest, mille hulgast peamiselt soovitame naturaalseid või sünteetilisi teemanteid. Soovi korral saab kasutada ka safiire, rubiine või teisi teile sobivaid vääriskive. Ja suurused teeme täpselt teie sõrmede järgi, mitte natuke suured või natuke väikesed.

Meie juurest saab abielusõrmuseid tellida ka järelmaksuga.

Kuidas saab?

Kokkuvõtteks, broneerige konsultatsioon meie kodulehe broneerimisvormi kaudu, facebooki messengeris või helistades meie esinduste telefonidel Tallinnas, Tartus ja Pärnus ning leppige kokku üks tore kohtumine, mille tulemuseks on imelised abielusõrmused. Teie abielu sõrmused!

Artiklit saab lugeda ka Anne ja Stiili ajakirjas “Unistuste pulmad”, 2024

Broneeri TASUTA abielusõrmuste konsultatsioon siit!