Search
Close this search box.

<< Kasulikku artiklid

Pulmasõrmuste valimine

Olete jõudnud meie lehele. See tähendab, et pulmasõrmused on samahästi kui olemas!

Mõned mõtted.

Pange paika eelarve

Pulmasõrmuste valmistamisel on alati mänguruumi, mis võimaldab meil kenasti teile sobivas eelarves püsida.

Valige välja sõrmuste stiil

Pulmasõrmused on tavapäraselt mõeldud kogu eluks. Kas soovid, et pulmasõrmus harmoneeruks ka Sinu teiste ehetega? Milline on Sinu elustiil? Sõrmuste valikul võiks arvestada ka praktilise küljega.

Materjali valik. Sõrmuseid valmistatakse vastavalt soovile punasest (roosast), kollasest, valgest kullast, plaatinast ja soovi korral ka hõbedast, või nende materjalide kombinatsioonidest. Üldjuhul soovitame arvestada ka sobivust juba olemasolevate ehetega, kuid miks ka mitte, selle erilise sündmuse puhul teha midagi erakordset. Näieks kui olete muidu punase kulla kandja, siis abielusõrmused võtta valgest kullast, või kui valge kulla kandja, siis huvitav lahendus on plaatina, mis värvi poolest ei olegi nii äärmuslikult teistsugune, kuid teil on teadmine, et need sõrmused on erilised. Erilised on need muidugi alati, niivõinaa, ikkagi sõrmused, mis tähistavad üht oodatud ja olulist otsust.

Tihtipeale, kui kantakse pigem hõbeehteid, eelistatakse abielusõrmuse valikul ka valget kulda. Just valge kulla tugevuse ja vastupidavuse tõttu.

Eestis on klassikaline punane ehk roosa kuld, kuid populaarne on ka kollane kulla toon. Sõrmuseid saab valmistada ka kombineeritud materjalist. See tähendab seda, et saame kasutada ühel sõrmusel mitut materjali. Näiteks valget ja punast kulda kõrvuti. See on ideaalne lahendus neile, kes eelistavad kanda erivat tooni ehteid, või siis lisada abielusõrmuste puhul mõnda teist värvi, lisaks harjumuspärasele.

Visualiseeri

Nii, nagu meil kõigil võib olla erinev armastuse keel, võivad ka tulevase abielupaari sõrmused olla erinevad. Need võivad olla ka ühesuguse stiiliga, kuid naisel mõni kivi kaunistuseks või näiteks samas stiilis ja profiiliga sõrmused, kuid eri värvi kullast, näiteks naisel punasest ja mehel valgest kullast. Neid mõtteid võib veidi kaaluda enne konsultatsioonile tulekut. Kuid ei pea. Me võtame teie jaoks piisavalt aega, et saaksime rahulikult kõik nüansid ka koha peal läbi arutada.

Saatke aga julgelt meile oma soovid sõrmuste osas ja/või sobivad ajad, millal saaksite meid külastada. Edasi võetakse teiega ühendust ja räägitakse läbi võimalikud ajad ja variandid. Loomulikult võite ka aja broneerimiseks helistada otse teile sobivasse esindusse.

Rõõmsat meelt!

VAATA ABIELUSÕRMUSEID >>