Skip links

Kuidas valida kihlasõrmust?

Järgnevalt toome välja neli olulist soovitust, mille abil oma tulevasele kaasale seda õiget kihlasõrmust valida.

1. Suuruse määramine

Algatuseks oleks vaja teada saada kallima sõrmuse suurus. Saame suuruse määramisel kasutada näiteks tema teist sõrmust.

Kui sõrmust ei ole võimalik ilma märkamata kasutada, siis proovida seda endale sõrme. Näiteks märgistate kui kaugele see teile mõnda sõrme läheb. Loomulikult kaval oleks ka sõbrannade abi paluda, kui see tundub variant.

Juhul kui, sõrmuse suurust ei saa nii ega naa täpsemalt teada, siis alati on meil see variant, et hiljem, peale üleandmist saab sõrmuse ka väiksemaks või suuremaks teha.

2. Stiiliga arvestamine

Nüüd, mil sa temakese sõrmuse mõõtu salaja piilud, viska pilk ka tema teistele ehetele. Võid mõned pildid teha. Siis saame arvestada stiili ja maitsega, et kõik kenasti harmoonias oleks.

3. Eelarve

Sõrmuseid on väga erinevas hinnaklassis. Meie poolt pakutavad sõrmused on kõik kõrge kvaliteediga olenemata hinnast. Kingituse puhul ei ole muidugi esmatähtis hinnasildil olev number, vaid tegu ja mõte selle juures. Kui soovite jääda teatud summa juurde, siis nii võitegi meie poole pöörduda. Arvestame sellega ja teeme endast olenevalt kõik, et saaksite sõrmuse, mis paneb silmad särama.

4. Meie esinduse külastamine

Ja viimaseks, ega nüüd ei olegi muud, kui külastada meie esindusi. Esindustes on kohapeal meeldiv teenindaja, kes aitab teil just selle õige sõrmuse välja valida. Te ei pruugi asjast üldse midagi teada, et kust alustada jne, see on täiesti normaalne. Teil on mõte, meie aitame teostada. Vajadusel saame asjad aetud ka kirja või telefoni teel. Samuti Facebook messengeris.

Kui küsimus on sõrmuse ilus, siis jah sõna on meie abiga üsna kindel!

Olete oodatud!

Teie AbieluSõrmused.com

VAATA KIHLASÕRMUSEID